شرایط استفاده

[vc_row][vc_column][vc_message color=”info”]

شما باید بدانید:

electronic-book وب سایتی تخصصی است که به صورت داوطلبانه؛  کتاب های تخصصی با موضوع برق و الکترونیک و سایر مباحث مرتبط را با کاربران ایرانی به اشتراک می گذارد.

آگاه سازی کاربران از قوانین کپی رایت و قوانین کاربری از جمله نکاتی هست که مدیر هر وب سایت باید بدان توجه داشته باشد، با توجه به این موضوع electronic-book با انتشار این صفحه کاربران خود را نسبت به این قوانین آگاه می کند تا از بروز مشکلات بعدی جلوگیری نماید.

کتاب های موجود در سایت به دو گروه کتاب های فارسی و کتاب های غیر فارسی تقسیم می شوند:

  • کتاب های فارسی:

کلیه کتاب های فارسی موجود در این وب سایت به صورت pdf با کیفیت اصلی یا pdf اسکن شده منتشر شده شده است. ما قبل از انتشار این کتاب ها در مورد رایگان بودنشان تحقیق کرده ایم، همچنین کتاب هایی به صورت تصویر یا اسکن شده در سایت قرار  داده شده اند؛  که نسخه ی چاپی آنها در بازار موجود نباشد.

  • کتب  انگلیسی:

تمامی کتاب های انگلیسی موجود در سایت (PDF اصلی یا اسکن شده) از سایت های دیگر دانلود شده و  ما در مورد رایگان بودن این کتاب ها تحقیق نکرده ایم.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message color=”warning” message_box_color=”warning” icon_fontawesome=”fas fa-exclamation-triangle”]

شرایط استفاده/سلب مسئولیت

1- باز نشر مطالب موجود در سایت electronic-book در سایت ها، انجمن ها و شبکه های اجتماعی ممنوع است و این کار تاثیر نامناسبی بر رویه اشتراک گذاری رایگان خواهد داشت. ایجاد محتوای کپی هیچ سودی ندارد و تنها باعث سردرگمی کاربران خواهد شد. کپی بردارن محترم می توانند به جای استفاده از زحمات دیگران خود دست به کار  شده و مطالب جدیدی را در سایت خود ایجاد کنند.

2- استفاده از توضیحات و اطلاعات درج شده برای کتاب ها جهت کامل تر کردن یک مطلب دیگر یا استفاده در کتاب ها/نشریات آموزشی به شرط معرفی منبع نوشته و عدم درج لینک دانلود کتاب مجاز می باشد.

3- استفاده از محتوای کتاب ها به هر شکل ممکن نظیر ترجمه کامل کتاب، استفاده از تصاویر و جداول و… در کتاب های دیگر، ویرایش صفحات کتاب و… ممنوع بوده و نیاز به کسب مجوز از نویسنده کتاب دارد.

4-کلیه مطالب موجود در سایت electronic-book از سایت های مرجع جمع آوری شده و در درستی و صحت آنها تحقیق زیادی به عمل آمده است، با این حال electronic-book هیچ تضمینی در مورد درستی 100 درصد مطالب نمی دهد.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_message color=”success” message_box_color=”success” icon_fontawesome=”fas fa-check”]

در صورتی که احساس می کنید در مطلبی کپی رایت رعایت نشده است، از طریق فرم تماس با ما، ما را آگاه سازید. تمام سعی ما در این است تا قوانین کپی رایت را به بهترین شکل رعایت کنیم اما در این بین به دلیل حجم بالای مطالب ممکن است در برخی از موارد تناقضات کوچکی ایجاد شود.

دانلود از سایت و استفاده از مطالب آن به معنی پذیرفتن مطالب فوق است.

[/vc_message][/vc_column][/vc_row]

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.