دانلود کتاب آموزش PLCهای شرکت omron

در دنياي پررقابت امروز كارآمد بودن، انعطاف پذيري و همچنين مقرون به صـرفه بـودن از لحـاظ اقتصـادي از جمله مواردي است كه باعث مي شود توليد كنندگان بتوانند در عرصـة رقابـت پـا برجـا بـاقي بماننـد. شـركت omron نيز با در نظر گرفتن اين فاكتورها سعي بر آن داشته كه با ارائه محصـولات بـا عملكـرد سـاده ولـي سريع، مطمئن و انعطاف پذير يكي از توليد كنندگان معتبر و اصلي در زمينة توليد كنترل كننده هاي منطقـي برنامه پذير باشد.
در اين نوشته سعي بر آن بوده است كه كاربردهاي ديگر و پيچيده تري از كنترل كننـده هـاي منطقـي برنامـه پذير (PLC (ساخت شركت omron ،ارائه شود. با اين اميد كه توانسته باشـيم گـامي هـر چنـد كوچـك در جهت آشنايي بيشتر كارشناسان و علاقه مندان به PLC و صنعت اتوماسيون برداريم.

توضیحات

اطلاعات کتاب:

نویسنده: سعيده لاله ريحاني ISBN-10:-
ناشر: web ISBN-13:
ویرایش: دوم تاریخ انتشار:پاییز 1387
تعداد صفحات:99+184 رتبه فروش در سایت آمازون:
فرمت کتاب: pdf
کیفیت صفحات: اصلی

خلاصه ای از کتاب:

شرکت OMRON در سال 1933 توسط آقای Kazuma Tateishi در شهر Kyoto کشور ژاپن تاسیس شد و اکنون بعد از گذشت بیش از 80 سال از شروع به کار آن، به عنوان یکی از شرکت های مطرح در زمینه تولید تجهیزات ضنعت برق شناخته می شود. این شرکت محصولات متنوعی همچون کنترلرهای برنامه پذیر یا PLC، مانیتورهای صنعتی HMI ،سنسور ، اینورتر، درایو های سرعت متغیر و… را تولید می کند و محصولات آن در صنایع مختلف کشور به وفور استفاده شده است.

بسته نرم افزاری CX-one، مجموعه ای از ابزارهای مورد نیاز برای پیکربندی، راه اندازی و برنامه نویسی PLCها، HMIها، سیستم های motion-control، تجهیزات شبکه، کنترلرهای دما و پروسه، سنسورها و سوییچ های تولید شده توسط شرکت OMRON است. 

در اين جزوه سعي بر آن بوده است كه شرح واضـح و كـاربردي، دربـارة سـخت افـزار و نـرم افـزار و همچنـين كاربردهاي كنترل كننده هاي منطقي برنامه پذير (PLC (ساخت شركت PNSPO ،ارائه شود. با اين اميد كـه توانسته باشيم گامي هر چند كوچك در جهت آشنايي كارشناسان و علاقه مندان به PLC و صنعت اتوماسـيون برداريم.

دانلود کنید:

Download “mataleb.darsi_.dore_.plc.zip” mataleb.darsi_.dore_.plc1_.zip – 20 بار دانلود شده است – 9 مگابایت

اطلاعات بیشتر

زبان

انتشارات

سال انتشار

دسته بندی اولیه

دسته بندی ثانویه

نویسنده

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود کتاب آموزش PLCهای شرکت omron”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *