کتاب SPICE for Power Electronics and Electric Power

برای دریافت مجوز، یک دوره الکترونیک قدرت باید مقدار قابل‌توجهی از محتوای طراحی را پوشش دهد و شامل استفاده گسترده از تحلیل کمک کامپیوتر با ابزارهای شبیه‌سازی مانند SPICE باشد. با توجه به تجربه نویسندگان در طراحی چنین دوره‌هایی، SPICE برای شرکت برق و نیروی الکتریکی، نسخه دوم یک شبیه‌ساز SPICE را با یک دوره الکترونیک قدرت در سطح پایین یا بالاتر ادغام می‌کند. این کتاب درسی، هیچ دانش قبلی of را در نظر نمی‌گیرد و کاربردهای of مختلف را از طریق چندین نمونه از مدارات الکترونیکی برق معرفی می‌کند.
نویسندگان بر تکنیک‌های تبدیل قدرت و شکل موج خروجی با کیفیت، به جای مدل‌سازی دقیق وسایل نیمه‌هادی قدرت، تاکید دارند. این کتاب درسی، دانش آموزان را قادر می‌سازد تا نتایج را با آن‌هایی که در یک محیط کلاس از طریق مدل‌ها یا دستگاه‌های ساده سوییچ به دست می‌آیند، مقایسه کنند.
این کتاب نه تنها مکمل هیچ کتاب درسی استاندارد در زمینه سیستم‌های قدرت و الکترونیک قدرت نیست، بلکه می‌تواند به عنوان یک کتاب درسی در گروه SPICE نیز مورد استفاده قرار گیرد. این گزارش آزمایش‌ها آزمایشگاهی و مشکلات طراحی را نشان می‌دهد و دستورالعمل‌های آزمایشگاهی کامل برای هر آزمایش را ارایه می‌دهد. این متن همچنین می‌تواند به عنوان یک راهنمای آزمایشگاهی برای الکترونیک قدرت، با مشکلات طراحی آن به عنوان تکالیف برای یک آزمایشگاه شبیه‌سازی طراحی محور استفاده شود.

توضیحات

دانلود کتاب SPICE for Power Electronics and Electric Power, Second Edition

نام کتاب: SPICE for Power Electronics and Electric Power, Second Edition
نویسنده:Muhammad H. Rashid , Hasan M. Rashid

ISBN-10: 0849334187
ISBN-13: 978-0849334184

نام ناشر:CRC Press
تاریخ انتشار/ویرایش:(November 2, 2005)/ ویرایش 2
تعداد صفحات: 552
فرمت و حجم کتاب: PDF با حجم 14.3مگابایت

خلاصه ای از کتاب:

 

Editorial Reviews

About the Author

Muhammad H. Rashid is employed by the University of Florida as Professor of Electrical and Computer Engineering and Director of the UF/UWF Joint Program in Electrical and Computer Engineering.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “کتاب SPICE for Power Electronics and Electric Power”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Cart
Your cart is currently empty.